HR consulting

Tvorba HR riešení na mieru

HEADMAP poskytuje služby pracovných psychológov so širokými skúsenosťami v oblasti HR na tvorbu riešení šitých na mieru bez ohľadu na to, či ste menšia spoločnosť do 100 zamestnancov alebo nadnárodný korporát.

V minulosti sme úspešne zostavovali odmeňovacie systémy na mieru, realizovali komplexné audity spokojnosti zamestnancov, tvorili komplexné kompetenčné modely pre stovky zamestnancov alebo radili ako vyberať zamestnancov na základe objektívnych merítok, akými sú assessment centrá alebo psychologické meracie nástroje.

V čom sme iní

HR audity spokojnosti

Celková spokojnosť zamestnancov v práci sa považuje za kľúčový prvok súvisiaci s fluktuáciou a výkonom. Audity vykonávame kombináciou kvalitatívnych a kvantitatívnych metód a z pozície tretej strany zabezpečujeme celkovú objektivitu nameraných výsledkov.

Kompetenčné modely

Efektívnym nástrojom rozvoja a výberu zamestnancov sú kompetenčné modely. Na ich tvorbu využívame etablované knižnice kompetencií a analýzu interných potrieb a kultúry firmy. Tvorbe zväčša prechádza komplexné séria kognitívnych rozhovor s kľúčovými pracovníkmi.

Assessment centrá

Assessment centrum poskytuje nie len zvýšenú objektivitu výberu zamestnanca na základe vopred vybraných kompetencií, je taktiež skvelou metódou na ich overenie v praxi. Súčasťou našej služby je nie len zostavenie a realizovanie aktivít, ale aj zaškolenie interného tému.

HR consulting - riešenia na mieru

Riešenia pre našich partnerov tvoríme na mieru, vzhľadom na ich potreby. Napíšte nám pre posúdenie vašej situácie. Prvú konzultáciu ponúkame úplne bezplatne.
Potrebujete poradiť?
Prvá konzultácia zdarma!

Kontaktujte nás

Máte záujem o bezplatnú konzultáciu s našim špecialistom cez telefón? Pošlite nám vaše kontaktné údaje a ozveme sa vám v najbližšom možnom termíne.